Web Tasarım

Hizmetlerimiz

Web Tasarım
Web TasarımBir kuruluş için olmazsa olmazlardan bir tanesi web sitesidir. Günümüz koşullarında şirket tanıtımının en ucuz, en kolay ve en ideal şekli web sitesidir. Web sitesinde güncel haberlerden, ürün tanıtımlarından ve iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Müşterilerinizin site yardımı ile iletişime geçmesini sağlayabilir ve ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Yenilikçi, profesyonel ve firmaya özgü çalışmalarımız ile logo tasarımı, broşür tasarımı, katalog tasarımı konularında da hizmet vermekteyiz.


SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)

SEOSEO "Search Engine Optimization" yani "Arama Motoru Optimizasyonu". Seo sitenizin arama motorlarında(google, bing, yahoo) diğer rakiplerinize göre daha üst konumda çıması için yapılan çalışmadır. Seo yardımı ile rakiplerinize göre bir adım öne çıkabilirsiniz.

Seo site için ve site dışı optimizasyon olarak iki ayrılabilir. Site içi seo için profesyonel bir web tasarım, uygun içerik ve profesyonel site kodlama gerekmektedir. Site dışı seo için uygun sitelerden link verilmesi, özgün tanıtım yazıları ve sosyal medyanın düzenli kullanılması gerekmektedir.

Google Adwords
Google AdwordsGoogle Adwords internet reklam platformudur. Google Adwords yardımı ile daha çok müşteri, daha çok kazanç ve daha çok bilinirlik kazanabilirsiniz.

Google adwords yardımı ile rakiplerinizin önüne geçebilir ürünlerinizi ve şirketinizi daha iyi tanıtabilirsiniz.

 


Tanıtım Yazısı
Google AdwordsFirmanızın için web sitesi, proje ve ürünleriniz için imla ve noktalama işaretlerini dikkat ederek tanıtım yazısı hazırlanır. Hazırlanan bu tanıtım yazıları broşür, web sitelerinde, blog sitelerinde ve sosyal medyadan yayımlanarak sizler için son derece faydalı tanıtımlar sunulur.

Dilediğiniz takdirde tanıtım yazısını siz hazırlayabilir ve firmamıza sunabilirsiniz.